Осінній вернісаж

osinnivernisazhОсінній настрій панував вчора, четвертого листопада, у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». Там, вже вкотре, відбувся творчий вечір "Осінній вернісаж" - щорічний захід, який вихованці, разом із педагогами, презентують у листопаді. Це свято, яке дозволяє насолодитися осінніми мелодіями і барвами, адже всю свою творчість у цей період юні митці присвячують барвисто-золотій порі року.


Вихованці відділу декоративно-ужиткового мистецтва представили тематичну виставку малюнків, композицій та поробок, на яку, як зізнаються, їх надихнула прекрасна різнобарвна природа, що милує око восени. А юні музиканти відділу духовного і творчого розвитку «Джерела» подарували глядачам півтора десятка музичних номерів, серед яких -  твори українських та європейських композиторів. Кажуть, восени музика, як ніколи, особлива, її хочеться слухати і грати.
Святкове дійство відбувалося у виставковій залі, де гості вечора могли слухати музичні композиції і роздивлятися малюнки та поробки. «Зараз на дворі вже панує останній місяць осені, залишається так мало чудових, гарних, теплих днів, тож хочеться ще якнайдовше тим всім милуватися. Тому пропонуємо відчути атмосферу яскравої пори за допомогою дитячої творчості. Різнобарвну осінню красу ви зможете побачити на виставці, представлено дуже багато різних технік. Всі експонати зроблені руками наших вихованців»,- зауважує керівник відділу духовного і творчого розвитку «Джерела» Тетяна Кравчук.
Виставка, яку представили у рамках «Осіннього вернісажу» триватиме понад два тижні, переглянути роботи можна у виставковій залі закладу.

joomlamodniyportal.ru