У Палаці відбулося

Воїнам низький уклін!

Щороку в жовтні ми віддаємо шану героям та героїням, які захищають українську незалежність в День захисників і захисниць України. Свято незмінно відзначається 14 жовтня. Дата встановлена указом Петра Порошенка у 2014 році і обрана невипадково.

Мистецькі таланти „ПАДІЮНу”

Осінній місяць жовтень видався багатим на події. Вихованці Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” традиційно взяли участь у фестивалі „Книга-Фест”, що проходив на початку жовтня в Ужгороді. Десятий ювілейний фестиваль зібрав провідних письменників та видавців.

«Мистецтво на дотик» Лариси Щоки

«Мистецтво на дотик»  подарувала нам 8 жовтня Лариса Щока, керівник гуртка «Студія образотворчого мистецтва» Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької «ПАДІЮН».  30 років вона присвятила дітям Закарпаття, навчаючи творити і втілювати у життя свої мрії.

Міжнародний АРТ-марафон "Мистецтво без меж" або крок до нового рекорду!

5 жовтня в  Ужгороді та ще на 16 локаціях у містах та селах нашої області відбувся Міжнародний АРТ-марафон "Мистецтво без меж" з ініціативи Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН". Продовжуючи традицію креативного святкування національного професійного свята  художників та

ПОДОРОЖ У МРІЮ

Протягом вересня на малій сцені „ПАДІЮНу” з успіхом проходили покази пластичної вистави „Подорож у мрію” у виконанні юних акторів студії пантоміми „Енергія-мім”. Ця вистава створена за власним сценарієм керівника студії пантоміми „Енергія-мім” Марині Шайбнер і присвячена генію сценічного мовчання Марселю Марсо.

80 років пам’яті: забуттю не підлягає!

29 вересня – скорботна і глибоко символічна дата в історії України. 80 років тому нацисти стратили у Бабиному Яру майже 34 тисячі українських євреїв. Конвеєр смерті у Бабиному Яру не зупинявся аж до визволення Києва від окупантів. Він забрав життя понад 100 тисяч українців, євреїв, ромів та людей інших національностей.

Почесна номінація вихованців медіастудії „ПАДІЮНу”

XIII Міжнародний дитячий медіафестиваль „Дитятко” - драйвер кіномистецтва молодих! Ця феєрична подія кіносвіту зібрала юних фільммейкерів з 85 країн світу.      Загалом у 2021 році на участь у „Дитятку” надійшло близько 1500 робіт, до конкурсної програми відібрали 156 робіт авторів із 40 країн світу: