У Палаці відбулося

Наші перемоги!

Юліанна Білінська вихованка гуртка „Таємниці пензля” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”  здобула ІІІ місце (у третій віковій групі) серед 112 учасників у ХІ Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка „Охорона праці очима дітей”-2022. 

День Української Державності

Цього року в Україні з'явилося нове патріотичне свято - День Української Державності.  Зародження держави відзначатимуть, за указом президента України, щороку у День хрещення Русі-України  - 28 липня. Ця символічна дата підкреслюватиме могутню історію нашого роду, показуючи зв'язок українців, які живуть тепер з багатьма поколіннями минулих часів.

Пленер образотворчого мистецтва «На острії подій»

Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” долучився до організації та проведення триденного пленеру з образотворчого мистецтва „На острії подій” , ініціатором якого виступив БФ „Срібний дзвін”.  Чисельні заходи в рамках програми проходили   в Ужгороді з 5 по 7 липня,

«Казка на Касці»

Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» в партнерстві з ДСНС Закарпаття організували проведення цікавої акції -  креатив-арту «Казка на Касці». Всі бажаючи мали змогу долучитись до перевтілення звичайних касок на арт об’єкт за допомогою акрилових фарб, створити свою історію для звичайної каски.