У Палаці відбулося

84 роки тому було проголошено незалежність Карпатської України

Щороку 15 березня всі свідомі мешканці нашого краю відзначають чергову річницю проголошення незалежності Карпатської України.

Утворення цієї маленької держави в центрі Європи засвідчило прагнення наших краян до державотворчості і самоствердження, до єдності з іншими українцями, більшість з яких тоді мешкали під московською окупацією в так званій Українській радянській соціалістичній республіці. 

Майстер-клас зі спортивного орієнтування для гуртківців відділів туристсько-краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання провели в „Падіюніˮ

18 березня 2023 року в КЗПО „ПАДІЮНˮ Закарпатської обласної ради відбувся майстер-клас зі спортивного орієнтування для гуртківців закладу. Метою проведення майстер-класу було навчити вихованців правильно проходити дистанцію та на швидкості орієнтуватися на місцевості, відпрацювати практичні навички  для якісного тренувального процесу.

Гімнастики „ПАДІЮНуˮ - серед найкращих в області!

Цими вихідними була проведена п’ята літня гімназіада Закарпатської області у м. Ужгород в спорткомплексі Юність. Від з КЗПО Закарпатський обласний  центр дитячої та юнацької творчості  „ПАДІЮН” Закарпатської обласної ради  взяли  участь 9 гімнасток, серед яких:

У гості до Кам’яницького лісництва

Людина – частина природи. Її існування можливе за умови гармонійних відносин з навколишнім середовищем. Про любов до природи та значення лісу у житті людини можна говорити багато. Ранньою весною добре прогулятися по лісу, що прокидається від сну. У чистому повітрі відчувається пробудження природи. Під час екскурсії  діти  спостерігають за змінами, які відбуваються з приходом весни в природі. Навчальна екскурсія до лісу дає вагоме розуміння цінності лісових ресурсів.

Перемоги юних шахістів „ПАДІЮНу”.

18 березня в Мукачеві відбувся Чемпіонат Закарпатської області з шахів серед юнаків та дівчат до 10 та до 8 років. Змагалося 48 юних шахістів з Ужгорода, Мукачева, Берегова та Рахівського району  2013 року народження і молодших. Турнір пройшов за швейцарською системою в 7 турів з контролем швидких шахів - 10 хвилин плюс 5 секунд кожному учаснику на партію.

Весняні виставки в „ПАДІЮНі”

Весна - період краси, натхнення  і творчості. Вихованці центру  підготували теплі і по-весняному ніжні творчі роботи, картини, креативні композиції. Побачити та оцінити їх можна у фоє 1 та 2 поверхів  „ПАДІЮНу”, де вони зібрані у дві виставки.

Тренінг до Міжнародного дня лісу

У рамках відзначення Міжнародного дня лісів Оксаною Кремінь, завідувачкою відділу екології та природоохоронної роботи КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” Закарпатської обласної ради було проведено екологічний тренінг „Майбутнє лісу у твоїх руках”. Учасниками якого були юні охоронці природи, вихованці КЗПО „ПАДІЮН”.