Зореграй

 

Сузір’я талановитих

„ПАДІЮН” – це місце де панує дитяча творчість, місце, де зростають і міцніють дитячі таланти. Талановиті хлопці  та  дівчата, займаючись своєю улюбленою справою, розвивають  свої здібності, свою майстерність і самовіддано йдуть до своєї мети. Саме з метою підтримки талановитих, обдарованих дітей, популяризації їх творчості та здобутків і було започатковано у 2000році  проект .„Зореграй” - почесну премію  - „Кращий гуртківець року”. 

Проект має два етапи. Перший  триває до кінця березня, під час якого у різних гуртках, структурах палацу, відділах, колективах з-поміж усіх вихованців обговорюють і обирають найдостойнішу кандидатуру, найталановитішу,  яка буде гідно представляти їх колектив у цьому престижному проекті. 

Наразі ми на початку другого етапу, коли уже визначені переможці. Це вісім надзвичайно талановитих, креативних, цілеспрямованих і наполегливих вихованців, які беруть активну участь у житті „ПАДІЮНу”, мають високі здобутки, перемоги у  різноманітних конкурсах, змаганнях виставках та фестивалях всеукраїнського та міжнародного рівнів. А нагороджуватимуть переможців наприкінці травня на нашому традиційному святі закриття навчального року.

Отож, вітаємо переможців .„Зореграю-2019”!

 

joomlamodniyportal.ru