Відділ духовного і творчого розвитку «Джерела»

Все у світі починається з витоків. Навіть саме життя людське має свої джерела. А це – духовність народу, споконвічна мудрість, повага до минулого і віра у щасливе майбуття. З такими почуттями і плекаються юні таланти у відділі духовного і творчого розвитку „Джерела”.  

Казка, легенда… Вічно жива, вічно молода. Її можна почути, можна прочитати, а можна побачити… Побачити, не лише подорожуючи стежками нашого зачарованого краю, а відчути, торкнутися її глибин у приміщенні фольклорно-етнографічного клубу „Світлиця”. Треба лише захотіти і зібрати ті духовні скарби, які, на щастя, зустрічаються довкола. Спробувати відтворити їх у виставах, казкових дійствах, донести до розуму і серця молодшого покоління нашої землі, її гостей. Бо щоб пізнати душу її, треба побачити не лише цю незрівнянну красу, а й долучитись до її культури, послухати казки і бувальщини, задушевні пісні і коломийки, відчути велич звичаїв і традицій її народу, побачити твори народних умільців і навчитися самим їх творити. Одним словом, відділ духовного і творчого розвитку „Джерела” — це місце, де минуле зустрічається з майбутнім.     

Музична студія „Гармонія”, яка є складовою відділу духовного і творчого розвитку „Джерела” дозволяє поринути у чарівний світ музики, прищепити любов до неї, навчитися грати на музичних інструментах, виховати юних музикантів творчими особистостями, розвивати їх музичні і вокальні здібності,ознайомитися із музичною культурою України та світу.

 

А навчитися цьому допоможуть педагоги відділу на заняттях гуртків: природа і фантазія,   рукотворне мистецтво, художня вишивка, бісерне рукоділля, виготовлення сувенірів, клуб рукотворного мистецтва „Майстер-хобі”, виготовлення виробів з бісеру, паперопластика, народна творчість, чарівна стрічка, таємниці срібної землі, музичний фольклор, фольклорний ансамбль „Джерела”, вокальний ансамбль, фортепіано, гітара.

joomlamodniyportal.ru