Відділ раннього дошкільного розвитку “Радість”

karvatskaРаді познайомити вас з підрозділом для наймолодших дітей „ПАДІЮНу" - відділом раннього розвитку „Радість".

Народилася школа з однойменною назвою «Радість» у вересні 1989 року. А сьогодні відділ відвідують біля 400 дітей віком від 4 до 6 років.

Основною метою відділу є розвиток дитини у всіх сферах життя: інтелектуальній, емоційній, фізичній, соціальній, естетичній на основі сучасних методик та власних творчих наробок педагогів-новаторів. Радість пізнання, самостійного відкриття - цим і цікава і приваблива школа „Радість". Заняття проходять у формі мандрівок, казкового дійства, змагання, турніру тощо. Виявляючи інтерес до захопливої форми, малюки водночас зацікавлюються навчальним матеріалом.

Навчальні програми сприяють становленню позитивної мотивації до навчання та пізнання. Розвиваючі завдання, дидактичні ігри, інтегровані заняття допомагають дитині бути більш урівноваженою, у неї переважає добрий настрій, розвивається логічне мислення. Фактичний матеріал формує базові поняття, що становлять ядро картини світу дошкільнят, закладають моральні основи особистості.

Важливу роль у навчально-виховному процесі мають традиції школи: Театралізоване відкриття навчального року, Посвята в падіюнчата, День Святого Миколая, Новорічні та різдвяні свята,Свято українських традицій та рідної мови, Свято весни «Земля радіє сонцю»,Свято знань, День відкритих дверей, Акція „Посади дерево", Випускний бал «Школо «Радість», прощавай»!

Щороку школа «РАДІСТЬ» випускає близько 230 учнів, яких радо приймають школи Ужгорода. Адже рівень їх підготовки високий і це дає можливість майбутнім школярам легко адаптуватися до шкільного життя

radist-shema

З 1 вересня 2011 року у відділі раннього дошкільного розвитку «РАДІСТЬ» розпочала свою роботу студія естетичного і творчого розвитку «РАЙДУГА».

Студія «РАЙДУГА» спрямована на всебічний розвиток маленької творчої особистості. Дітки відвідують гуртки «Казкові нотки», театру, рукотворного мистецтва. На цих заняттях маленькі учні відкривають для себе нові можливості для реалізації своїх талантів, а також розвивають творчий потенціал.

joomlamodniyportal.ru