Відділ комунікацій та зв’язків з громадськістю

Відділ комунікацій та зв’язків із громадськістю – це сучасний та надзвичайно актуальний підрозділ, що сприяє розвитку особистості у гуманітарному та соціально-реабілітаційному напрямах. Тут вихованці можуть поглибити свої знання з рідної мови чи вивчити іноземну; розвинути комунікативні здібності, креативність мислення та засвоїти основи журналістської майстерності; знайти в собі лідера, сформувати навички соціальної поведінки та брати активну участь у громадському житті учнівської молоді.

У відділі працюють гуртки:

- лінгвістичного профілю: англійська мова; українська мова; німецька мова; словацька мова; угорська мова; чеська мова; французька мова; 

- журналістського профілю: основи журналістської майстерності;  радіожурналістика; фотогурток;

- суспільного профілю: учнівське самоврядування; „Школа молодого лідера”; молодіжний клуб „Точка зору”; клуб КВН.

Гуртки з вивчення іноземних мов мають на меті через творчу діяльність та широке використання ігор навчити дітей не лише граматично правильному спілкуванню, а й занурити їх у культуру різних країн, розширити світогляд та сприяти вихованню толерантності і поваги до інших національностей.

Завдання гуртків журналістського профілю – спонукати учнів до спостережень, мислення, аналізу, узагальнення та творчої праці, приділяти увагу розвитку культури висловлювань. Підготувати дітей до свідомого вибору професії журналіста чи PR-менеджера, сформувати навики репортерської служби. Допомогти зрозуміти, що фахівець із зв’язків з громадськістю – стратегічно необхідна спеціальність, оскільки світ зараз знаходиться на порозі загальної глобалізації.

Гуртки суспільного профілю сприяють виробленню потреби самовдосконалення підлітків як особистостей, формуванню їх організаторських здібностей, лідерських якостей, життєвого досвіду та соціальної зрілості через розвиток пізнавальних та соціальних інтересів, захоплення улюбленою справою, виховання вміння спілкуватись, жити в колективі цікавим творчим життям. Захоплюючі лекції, дискусії, психологічні тренінги, інтелектуальні ігри та різноманітні акції знайомлять дітей з теоретичними основами та принципами лідерства, розвивають навички самоаналізу, аналізу своїх здібностей та нереалізованих можливостей, силу волі та якості, необхідні для того, щоб стати успішними в житті, в повній мірі реалізувати лідерський потенціал.

Робота відділу також включає:

- висвітлення у ЗМІ щоденного життя „ПАДІЮНу”, а також святкових подій та масових заходів;

- співпрацю з поліграфічними центрами та рекламними агентствами щодо виготовлення афіш, запрошень, буклетів, флаєрів та іншої друкованої продукції закладу;

- ведення фото- та відеоархіву палацу;

- координування роботи офіційного веб-сайту „ПАДІЮНу”;

- ведення сторінок  „ПАДІЮНу” у соціальних мережах ;

Відділ комунікацій та зв’язків з громадськістю є  координатором учнівського самоврядування в області (Закарпатський обласний учнівський парламент „Нове покоління”) та проводить волонтерську діяльність обласних  та всеукраїнських благодійних акцій.

joomlamodniyportal.ru