Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Відділ комплексного виховання

kuzminskaКузьмінська Тетяна Михайлівна - завідувач відділу комплексного виховання

Відділ комплексного виховання об’єднує гуртки спортивно-оздоровчого, дослідницько-експериментального та пізнавального спрямування, забезпечуючи комплексне формування життєво компетентної молодої особистості. Заняття у  гуртках відділу допомагає дітям та учнівській молоді виховати у себе вольові якості, сформувати активну життєву позицію, вести здоровий спосіб життя, розвинути комунікаційні здібності, екологічну, художньо-естетичну культуру.
 Юні гімнасти, відвідуючи секції спортивної та художньої гімнастики, досягають значних спортивних результатів, беруть участь у Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних змаганнях і турнірах. Серед вихованок секції художньої гімнастики - 29 кандидатів у майстри спорту та 7 майстрів спорту. Не пасуть задніх і хлопці, вихованці гуртків зі спортивної гімнастики, які неодноразово  займали призові  місця на міжнародних турнірах зі спортивної гімнастики.
Протягом року систематично проводяться заняття оздоровчого клубу «Здоров’я», учасниками якого є діти, які з певних причин не мають змоги займатися у спортивних секціях, але прагнуть до загартування, витривалості, здорового способу життя.
Вихованці клубу любителів природи та екологічного клубу «Довкілля», секції екотуризму переймаються проблемами охорони навколишнього середовища, вчаться доглядати за домашніми тваринами та птахами. Їх доробком є екологічні рейди, дні відкритих дверей живого куточка, природоохоронні акції: „Замість ялинки – букет”, „Посади своє дерево”,  «Допомога птахам узимку», «Збережи первоцвіти», «День Землі», «Чистий берег річки Уж», конкурси домашніх тварин «Мій маленький улюбленець».
Юні любителі астрономії з гуртка «Сузір’я» спостерігають за зоряним небом, вивчають закони руху планет Сонячної системи; готують творчі роботи для участі у Всеукраїнських конкурсах «Космічні фантазії», «Мирний космос», поповнюють експозицію музею космосу ім. Мотрі Братійчук.
З року в рік надзвичайно активно функціонує спелеогурток. Вихованці гуртка беруть участь у багатоденних тренувальних туристичних походах гірськими районами; спелеоподорожах у печери Закарпаття та Криму; тренувальних зборах спелеологів – рятувальників,  змаганнях зі спортивного орієнтування тощо.
Інтелектуальні можливості учнів помітно зростають від систематичного відвідування шахового гуртка. Зміцнити знання з інформатики, розширити горизонти шкільної програми та задовольнити інтерес учнів до сучасної комп’ютерної техніки мають змогу вихованці гуртків «Комп’ютерний всесвіт» та «Комп’ютерний дизайн».

 

joomlamodniyportal.ru