Відділ комплексного виховання

Відділ комплексного виховання „ПАДІЮНу” об’єднує гуртки спортивно-оздоровчого, дослідницько-експериментального та пізнавального спрямування, забезпечуючи комплексне формування гармонійно розвинутої молодої особистості. Заняття у  гуртках відділу допомогає дітям та учнівській молоді виховати у себе вольові якості, сформувати активну життєву позицію, вести здоровий спосіб життя, розвинути комунікаційні здібності, екологічну, художньо-естетичну культуру.

Юні гімнасти, відвідуючи секції спортивної та художньої гімнастики, досягають значних спортивних результатів, беруть участь у Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних змаганнях і турнірах. Серед вихованок секції художньої гімнастики є володарі І спортивного розряду, 30 кандидатів у майстри спорту та 10 майстрів спорту. Не пасуть задніх і хлопці, вихованці гуртків зі спортивної гімнастики. Команда „ПАДІЮНу” зайняла ІІ місце на Міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики в м. Кошіце, присвячений пам’яті Йожефа Пайора (Словаччина) у 2010 році.

Протягом року систематично проводяться заняття оздоровчого клубу „Здоров’я”, учасниками якого є діти, які з певних причин не мають змоги займатися у спортивних секціях, але прагнуть до загартування, витривалості, здорового способу життя.

На заняттях гуртків „Рукотворне мистецтво” та „Природа і фантазія”  діти мають можливість  розвинути свій художньо - естетичний смак, набути практичні навички роботи з різним природним матеріалом, спостерігати і вивчати природу.

Інтелектуальні можливості учнів помітно зростають від систематичного відвідування шахового гуртка. Серед досягнень юних шахістів перемоги на чемпіонатах Закарпатської області,  м. Ужгорода, а також І Словацької ліги у складі команди Славія (м.Кошіце).

Зміцнити знання з інформатики, розширити горизонти шкільної програми та задовольнити інтерес учнів до сучасної комп’ютерної техніки мають змогу вихованці гуртка „Комп’ютерний всесвіт”.