Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Відділ образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва

За допомогою кольорових олівців, фарб, глини, природного матеріалу юні митці  відділу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва пізнають світ, намагаються зробити його кращим, створюють образи та орнаменти і меж для польоту фантазії дітям визначити не зможе ніхто.
Педагоги  відділу прагнуть виховати на основі культурної спадщини повноцінну естетично багату і морально чисту  творчу  особистість, всесторонньо розвивати  вихованців засобами образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, формувати  високі естетичні смаки. Всього цього можна досягти на заняттях образотворчого мистецтва, графіки, кераміки, скульптури, креативного дизайну, фітодизайну.
Усі педагоги відділу – люди з великим стажем роботи, педагогічним досвідом, смаком, а головне – щиро закохані в мистецтво, свою любов і вміння багато років поспіль передають молоді.
Студія образотворчого мистецтва, яка нині носить звання  «Зразковий художній колектив», – є однією із найстарших та провідних підрозділів «ПАДІЮНу». Заснована вона 1946 року, а її ініціатор – Заслужений вчитель України З.С.Баконій, котрий визначив життєвий шлях багатьох закарпатських художників, залучивши їх до світу образотворчого мистецтва. На базі студії відкрито дитячу картинну галерею, в якій зібрані кращі роботи студійців, починаючи з 40-их рр. ХХ ст.
Талановиті вихованці є  багаторазовими переможцями Всеукраїнських конкурсів: « Я хочу жити в якісному світі», «Просто небилиці», «Знай і люби свій край»,  міжнародного конкурсу «LIDICE». Традиційними стали започатковані педагогами відділу нові форми роботи: персональні та тематичні виставки вихованців, виставки «Педагог та вихованець», організація та проведення виїзних пленерів на природу.

joomlamodniyportal.ru