Міс-Кіс

Виставка–конкурс кішок «Міс-Кіс» – щорічна виставка свійських котів різноманітних порід, що визначає переможців у чотирьох номінаціях: породисті короткошерсті, породисті довгошерсті, безпородні, юніори.

Засновником та організатором виставки–конкурсу «Міс-Кіс» є Закарпатський обласний палац  дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».

Виставка-конкурс ставить перед собою такі завдання, як виховання у дітей дбайливого ставлення до тварин, які є частиною живої природи; надання інформації щодо правильного догляду за домашніми улюбленцями; вивчення нових порід кішок та їх особливостей; розповсюдження інформації про нові породи; сприяння налагодженню ділових зв’язків між ветеринарними службами та господарями домашніх тварин; налагодження контактів між любителями кішок; підтримка та заохочення гуманного відношення до тварин.

Виставка-конкурс кішок «Міс-Кіс» проводиться щорічно у листопаді на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» за адресою: Студентська наб., 8. Реєстрація учасників розпочинається за 10 днів до оголошеної дати виставки. У день виставки реєстрація не проводиться.

Завантажити положення

joomlamodniyportal.ru