Ужгород - хореографічна столиця

uzhhoreogrЗ 29 до 31 жовтня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбувся десятий ювілейний Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС». Всього до Ужгорода позмагатися у танцювальній вправності приїхало 1200 учасників із 16-ти областей України, а також Угорщини і Словаччини. Більше ніж 40 колективів впродовж трьох днів ділилися своїми творчими здобутками та знахідками в хореографії. Цей яскравий захід, мов різнобарвна веселка, об’єднав Схід і Захід, чим ще раз довів, що Україна - єдина.
Оцінювало конкурс професійне компетентне журі, яке визначило кращих із кращих у різних номінаціях. А Гран-прі фестивалю отримав Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Дружба» Рівненського палацу дітей та молоді.
Крім конкурсної програми, учасники взяли участь у майстер класах, які проводили справжні професіонали Роман Горбач, м. Київ - хореограф телеканалу СТБ (Україна) і міжнародного телеканалу LBC (м. Бейрут, Ліван), головний хореограф телевізійних шоу «Танцюють всі», «StarAcademy». Учасник і хореограф багатьох танцювальних шоу та Олена Будніцька, м. Дніпропетровськ - президент творчої асоціації "AZDance", художній керівник і директор театру-школи сучасного танцю "Потоки".
Продовж конкурсних днів учасники фестивалю мали можливість ознайомитися з пам’ятками історії та культури обласного центру Закарпаття, насолодитися чудовими осінніми краєвидами нашого древнього міста.
Урочисте закриття та нагородження переможців «ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС 2015» відбулося 31 жовтня на найбільшій сцені області – в Закарпатському обласному музично-драматичному театрі. У гала-концерті, який став визначною мистецькою подією у нашому місті, переможці конкурсу подарували глядачам свої найкращі номери.
За підсумками фестивалю-конкурсу переможцями стали:

Гран-прі –
Народний художній колектив ансамбль народного танцю „Дружба”, м. Рівне, Палац дітей та молоді (Народна хореографія ІІ вікова категорія)

„Народний танець” –
І вікова категорія (від 6 до 11 років)

І місце – Народний художній колектив ансамбль танцю „Аліски”,
 м. Миколаїв, Будинок творчості дітей та юнацтва, Ленінського району
ІІ місце – Спільний проект зразкового дитячого ансамблю танцю „Перлинка”, м. Рівне, Рівненського міського будинку культури та Рівненської НВК школи-ліцею №2
ІІІ місце – Зразковий художній колектив народного танцю „Сузір’я”,
 м. Мукачеве, Мукачівський будинок школяра


„Народний танець” –
ІІ вікова категорія (від 12 до 15 років)

І місце – Зразковий ансамбль народного танцю „Щасливе дитинство”,
 м. Дніпропетровськ, Будинок культури
ІІ місце – Народний художній колектив ансамбль танцю „Подолянчик”,
м. Хмельницьк, Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва
ІІ місце – Зразковий дитячий ансамбль народного танцю „Джерельця Карпат”, м. Ужгород, Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
ІІІ місце –


„Народний танець” –
ІІІ вікова категорія (від 16 років)

І місце – Народний ансамбль танцю „Радість” , м. Дніпропетровськ, Міський молодіжний центр
ІІ місце – Танцювальний колектив „Вітраж”, м. Ужгород, Ужгородського коледжу культури і мистецтв
ІІІ місце –


„Сучасний Танець”
І вікова категорія (від 6 до 11 років)

І місце – Народний колектив школа-студія сучасного танцю „Акверіас”,
 м. Львів, ЦДЮТ Залізничного району
ІІ місце – Танцювальна студія „Dance proSTYLE”, м. Ватутіне,
м. Звенигородка , Черкаська область
ІІІ місце – Народний ансамбль сучасного танцю „Екзотика” , м. Миргород, Полтавська область

„Сучасний Танець”
ІІ вікова категорія (від 12 до 15 років)

І місце – Студія танцю А6 м. Київ
ІІ місце – Зразковий ансамбль сучасного танцю „Light”, м. Рівне, Рівненський міський палац дітей та молоді
ІІІ місце – Народний художній колектив ансамбль танцю „Посмішка”,
 м. Житомир, Центр творчості дітей і молоді ім. С.П. Корольова

„Сучасний Танець”
ІІІ вікова категорія (від 16 років)

І місце – Народний хореографічний колектив „Сучасник” м. Мукачеве, Мукачівський будинок культури
ІІ місце – Glam Grew, м. Ніредьхаза Угорщина, Центр дитячої та юнацької творчості
ІІІ місце – Танцювальний колектив „Вітраж”, м. Ужгород, Ужгородського коледжу культури і мистецтв

joomlamodniyportal.ru