«ПАДІЮНівці» разом із митцями встановили рекорд України

artmaraphonЗакарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» провів безпрецедентну акцію до Дня художника – арт-марафон, який увійшов до національної книги рекордів. Професійні художники і початківці долучилися до пленеру на липовій алеї, протяжність якої 2200 метрів.

Вихованці «ПАДІЮНу», учні та вчителі загальноосвітніх шкіл м.Ужгорода, студенти та викладачі Закарпатського художнього інституту та коледжу мистецтв ім.А.Ерделі, всі охочі, чиїм хобі є малювання, творили свої шедеври просто неба на найдовшій в Європі липовій алеї.
Учасники марафону зображали переважно осінні пейзажі рідного міста, так як розташувалися на березі річки Уж. Кажуть, для творчих людей такі зустрічі дуже важливі, адже художники можуть поспілкуватися між собою і поділитись досвідом. Таким чином, вийшло справжнє професійне свято митців.  А ще – акція мала й соціальну складову. Як зазначають організатори, таким чином вони хотіли зробити Ужгороду подарунок і показати, що місто наповнене талановитими людьми,  які, не зважаючи на доволі напружену і складну  ситуацію в країні, налаштовані  на мир.
Кращі роботи, виконані під час марафону, будуть представлені в галереї дитячої творчості ім.З.Баконія («ПАДІЮН», каб. 300). Відкриття виставки та вручення диплому, що підтверджує встановлений рекорд, відбудеться 13 жовтня 2015 року о 16-00год.

joomlamodniyportal.ru

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.531772766987314.1073741839.216456565185604&type=3