Новий навчальний рік офіційно відкрито!

pochatok11«Ми готові до нового навчального року. І, попри всі важкості, ми проводимо акції, концерти та готуємо вихованців до участі у численних конкурсах», –  наголошує  директор  «ПАДІЮНу»  Світлана Ганущина.


Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» стартував у новий навчальний рік. Традиційно свої заняття заклад розпочинає з другого тижня вересня. Наразі вихованцями у позашкільних гуртках та секціях «ПАДІЮу» є понад 5 тисяч дітей зі всієї області. Найбільша кількість вихованців, а саме 3 тисячі дітей, відвідує  гуртки в обласному центрі, всі інші навчаються в районах.
Головна будівля до навчального року осучаснена – повністю змінене дахове покриття, а також замінені вікна, що дозволить взимку зберегти тепло і зробити заняття комфортнішими.
«Цей навчальний рік для нас буде проходити під гаслом патріотизму. Ми робитимемо все, аби діти навчилися любити свій дім, своє місто, своїх батьків і свою країну. Національна свідомість – це те, за чим наше майбутнє, тому виховувати її потрібно з самого малечку», –  зауважують педагоги.
Готуючись до нового навчального року,  вчителі акцентують увагу на численних здобутках вихованців за минулий рік – гуртківці  здобули 33 міжнародних відзнаки, 20 обласних та ще стільки ж всеукраїнських, а це, в свою чергу, засвідчує високий рівень підготовки дітей та серйозність їх намірів у позашкільному навчанні.
Навчання в «ПАДІЮНі», за традицією, розпочали святково, гучно та масштабно – майстер-класи та представлення гуртків чекало на всіх, хто хотів отримати інформацію про позашкільну освіту. Батьки могли записати своє дитя до того чи іншого гуртка. А також поспостерігати за відкритими заняттями юних  футболістів, танцівників, побачити здобутки художників, керамістів, учасників фотогуртка та багатьох інших.
Опісля знайомства із закладом на всіх гостей чекав святковий концерт, який учасники розпочали патріотичною піснею про Україну. 

joomlamodniyportal.ru