Стороннім вхід дозволено!

padiyun-risunokЗакарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» запрошує всіх бажаючих разом відсвяткувати початок нового навчального року.  На глядачів чекає чимало сюрпризів від вихованців, які невпинно працювали над собою, відшліфовуючи кожну грань свого таланту. Концертна програма обіцяє не залишити байдужим жодного відвідувача.


На базі «ПАДІЮНу» працюють 7 відділів, кожен з яких продемонструє глядачам свою діяльність. Відкриватимуть сцену наймолодші падіюнчата – вихованці школи раннього розвитку «Радість». Поринути у світ класичної та народної музики глядачам допоможе відділ духовного і творчого розвитку. Фольклорний ансамбль «Джерела» відтворить найкращі звичаї й традиції української пісні.
Також байдужими не залишить глядачів хореографія від Студії сучасного танцю «БЛІЦ», який представлятиме відділ художньо-творчої діяльності. Учасники колективу є багаторазовими призерами та переможцями  змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів. За час своєї танцювальної кар’єри педагоги та вихованці ССТ «Бліц» вдосконалювали у багатьох визнаних хореографів світу такі стилі, як контемпорарі, модерн, джаз, бродвейський джаз, афро-джаз, джаз-модерн, хіп-хоп, хаус, денсхолл, вакінг, локінг, поппінг.
У ногу з сучасністю також крокує організаційно-масовий відділ. Для гостей свята чимало сюрпризів приготували солісти Зразкового художнього колективу «Продюсерський центр», які вже встигли стати зірками на відомих телевізійних проектах, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, різноманітних фестивалях дитячо-юнацької творчості.
Відділ комплексного виховання формує активну життєву позицію кожного вихованця, зміцнює його вольові якості та навчає здоровому способу життя. Яскравим прикладом цього є секція художньої гімнастики, яка налічує 29 кандидатів у майстри спорту та 7 майстрів спорту. Цей вид спортивної діяльності вимагає найбільш загартованого духу, витривалості та багато годин щоденної праці.
О 16:00 проходитиме виставка від відділу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Ви матимете змогу побачити роботи юних вихованців з живопису, графіки, кераміки, скульптури, креативного дизайну та фітодизайну.
"ПАДІЮН" – це місце, де зростають великі таланти з маленьких років. Запрошуємо кожного відкрити для себе світ "ПАДІЮНу" та підтримати учасників святкового концерту, який відбудеться о 18:00 у концертній залі.