Психосоціальна підтримка вчителів та дітей в умовах війни

Для розвитку навичок швидкої психологічної допомоги з 22 по 23 травня керівники структурних підрозділів з питань освіти органів місцевого самоврядування, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, педагоги позашкілля, представники соціальних служб, Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації взяли участь у тренінгу „Психосоціальна підтримка вчителів та дітей в умовах війни. Перша психологічна допомога”,  який було проведено рамках проекту Міжнародної організації Save the Children, за сприяння Закарпатської обласної державної адміністрації в Хмельницькій області.

Оксана Кремінь, завідувачка відділу екології та природоохоронної роботи КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” Закарпатської обласної ради, була  учасницею даного заходу.

За програмою тренінгу відбулось: обговорення базових принципів першої психологічної допомоги, психосоціальної підтримки в надзвичайних ситуаціях, розгляд вразливих груп в надзвичайних ситуаціях, соціально-емоційне навчання, як новий підхід до охорони здоровʼя та освіти, розвиток соціальних та емоційних навичок у дітей та підлітків, ознаки та симптоми стресу та вигорання.

joomlamodniyportal.ru