Представники „Нове покоління” взяли участь у Всеукраїнському форумі

Закарпатський обласний учнівський парламент „Нове покоління” „ПАДІЮНу” взяв участь у всеукраїнському форумі „Збір-підсумок діяльності Учнівської Ліги України”, ініціатором якого був Український державний центр позашкільної освіти.

Форматом онлайн зустрічі був діалог між осередками лідерів з усіх областей України. Кожна область презентувала свою діяльність впродовж року, підводили підсумки, розповідали про здобутки та цікаві проєкти.

Про активну та свідому молодь нашого краю розповіла Олександра Король - президентка ЗОУП „Нове покоління”. Олександра наголосила на тому, що впродовж року, незважаючи на воєнний стан, молодь активно працювала та долучалася до акцій, навчання та волонтерської діяльності. Юні лідери допомагали переселенцям, сортували допомогу, випікали смаколики, паски, прибирали довколишню територію, а також, активно підтримували ЗСУ. Малювали малюнки на підтримку збройних сил, долучалися до акції „Світло в окопі”, організовували зустріч молоді з волонтером з Іспанії Сашею Чекерінгом та залучали його до роботи у гуртках та акціях „ПАДІЮНу”.

Учасники форуму змогли переглянути також відеоролик про „ЕКОМАРАФОН 2023”, до якого доєдналися територіальні громади нашого краю, що прибрали й озеленили нашу планету.

Тож зустріч лідерів пройшла у дружній і теплій атмосфері, де зустрілися молоді, амбіційні, творчі та цілеспрямовані особистості і вкотре довели, що молодь - це майбутнє України!

joomlamodniyportal.ru