Не забудемо! Не пробачимо! Не дамо повторити!

Закінчується 2022 рік - а це уже 90-ті роковини тої страшної трагедії, яка знищила тисячі людських життів.

В умовах теперішньої війни ми змушені не лише пам'ятати про ті жахливі події 1932-1933 років, але і не дати ворогу жодної можливості повторити щось подібне...

День пам'яті жертв Голодоморів і політичних репресій в Україні - щорічний національний пам'ятний день, який припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і ставлять символічні горщики з зерном та свічки до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.  Кожен також може запалити свічку на своєму підвіконні вдома і тим самим віддати шану пам'яті...

Щороку в ці сумні дні в "ПАДІЮНі" проходять численні бесіди, перегляд історичних фільмів, запалюються свічки та пишуться твори, у яких висловлюється глибокий сум та почуття.

Цього року слова - сильніші, свічки горять довше, а бесіди - глибші ніж зазвичай.... Усі розуміють, що ворог хоче вчинити червогий геноцид над українським народом, але йому цього разу - це не вдасться. 

Наш народ і наша країна незламні. Нас не потрібно вчити силі та витривалості - ми це ще з молоком матері засвоїли. Тож, нехай тепер бояться наші вороги. Україна вистоїть! Разом до перемоги!