Підведення підсумків обласного фестивалю-конкурсу творчої молоді області „ Об’єднані надією”, присвяченого Дню захисників і захисниць України
13 жовтня завершився Обласний фестиваль-конкурс творчої молоді області „Об’єднані надією ”. Понад 200 заявок було надіслано на участь з різних куточків Закарпаття у наступних номінаціях:
- „Хореографічнемистецтво”;
- „Музичне мистецтво”;
- „Театральне мистецтво”;
- „Декоративно-прикладне, образотворчемистецтво”.
Шкода, що не вдалося провести гала-концерт із-за військової небезпеки, але ми впродовж наступного тижня будемо знайомити вас із творчими роботами та концертними номерами конкурсу. Слідкуйте за інформацією на сторінці ФБ.
А поки знайомимо вас із протоколом обласного обласного фестивалю-конкурсу „Обєднані надією”
Підсумковий протокол
Обласного фестивалю-конкурсу творчої молоді області
„Обʼєднані надією”,
присвяченого Дню захисників і захисниць України
(заочний/дистанційний формат)
від 13 жовтня 2022р.
Засідання членів журі
По завершенню конкурсного перегляду (10.10-13.10.2022р.) Обласного фестивалю-конкурсу творчої молоді області „Обʼєднані надією”, присвяченого Дню захисників і захисниць України (заочний/дистанційний формат) у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” члени журі у складі:
Голова журі:
Валентина Зелінка – заслужений працівник культури України, доцент кафедри музичних дисциплін, викладач Ужгородського інституту культури і мистецтв.
Члени журі:
Ірина Шевцова - м. Ужгород, заслужений працівник культури України, викладач-методист Ужгородського Інституту культури і мистецтв;
Олександр Секирин – хореограф, засновник танцювальної школи All Stars м. Харків, сертифікований національний суддя World Dance International.
Віта Чорнак-Щока – викладач фахових і профільних дисциплін Закарпатської академії мистецтв.
Володимир Козачук – старший викладач Ужгородського музичного коледжу ім. Д.Задора.
Визначили переможців конкурсу у номінаціях:
Номінація „Хореографічне мистецтво”
І - вікова категорія
І-місце - Хореографічний колектив „Dance studio Royal”, керівник Змушко Н. В., м.Ужгород
https://youtu.be/M6Ulum1pdjc
І-місце - Хореографічний колектив „Гармонія”, керівник Марошан А.В., м.Ужгород
https://youtu.be/Ds-Gxmdf5zw
ІІ-місце – Хореографічний колектив, керівник Орос С.І., Руськополівський ліцей Тячівської міської ради
https://youtu.be/VY2Yj3kLfKY
ІІІ-місце – Зразковий художній колектив ДМХТ „Райдуга”, керівник Лутак С.В., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://www.youtube.com/watch?v=dXF7040WbXU
ІІ - вікова категорія
ІІ-місце - Зразковий хореографічний колектив „AVANGARD”, керівник Мамедова О.А., Центр науково-технічної, дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради
https://youtu.be/U0f1GVb6jo0
ІІІ-місце - Танцювальний гурток „Натхнення”, керівник Вакій В.І., Тересвянський ліцей Тересвянської селищної ради
https://www.youtube.com/watch?v=Urhzi_cCFpc&feature=youtu.be
Змішана вікова категорія
ІІ-місце - Танцювальний гурт „Стріт Денс”, керівник Меддьєші А. І., Центр позашкільної освіти Берегівської міської ради
https://youtu.be/6HKgGwcQhJE
ІІ-місце - Вокально-хореографічний гурток „Мелодія”, керівник Семак Л.Ю., Сілецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
https://www.youtube.com/watch?v=fixB8Dubke4
ІІІ-місце - Хореографічний колектив “MILLENNIUM”, керівник Зозулич А.Р., Центр науково-технічної, дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради
https://youtu.be/IKYD2o2xrOg
Номінація „Музичне мистецтво”
Вокал
І вікова категорія
І-місце - Софія Ісак, керівник Єгорова О.Г. , Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://youtu.be/l9jBeD_YW9U
ІІ- місце - Марія Товтин, керівник Сабат Н.М., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://youtu.be/AUg5ym7lm2Q
ІІІ- місце - Софія Грабар, керівник Поляк В.В., Іршавський міський центр позашкільної освіти
https://youtu.be/cipwBcdo-Fg
ІІІ-місце - Олена Соломко, керівник Іванова Л.М., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://youtu.be/lDVaKxF6LzA
ІІ вікова категорія
І-місце - Вероніка Коган, керівник Гавацко Е.П., Ільницька дитяча школа мистецтв
https://youtu.be/zNniTV04v1U
https://youtu.be/nPKDUidOh-A
ІІ- місце - Кароліна Луканинець, керівник Поляк В.В., Іршавський міський центр позашкільної освіти
https://youtu.be/DOWU_EI3Tno
ІІ-місце - Олеся Андрушек, керівник Єгорова О.Г., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://youtu.be/Nf0rRGqN2MU
ІІІ- місце - Анна Чедрик, керівник Поляк В.В., Іршавський міський центр позашкільної освіти
https://youtu.be/Zu8QPfNVdGU
ІІІ вікова категорія
І-місце - Ірина Товтик, керівник Іванова Л.М., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://youtu.be/W77UOplVv3A
І-місце - Богдана Кулак, керівник Калинська Н.М., Тарнівецька дитяча школа мистецтв
https://youtu.be/G-XvdJZbLCs
ІІ-місце – Аліна Гирич, керівник Сабат Н.М., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://youtu.be/xW_XSwmYN4Q
ІІ-місце – Вікторія Штефанюк, керівник Томащук М. М., Центр науково-технічної, дитячої та юнацької творчості м. Рахів
https://www.youtube.com/watch?v=cmZkqQsnNGU
ІІІ-місце - Ріанна-Міхаела Луцанич, керівник Сабат Н.М., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://youtu.be/l4e1v_4RW0g
IV вікова категорія
І-місце – Аліна Чепа, керівник Гавацко С.С., Хустський район, с. Ільниця „ПАДІЮН”
https://youtu.be/MqM_pigulcY
https://youtu.be/YzLX8mAr8do
ІІ-місце – Кристина Пучкова, керівник Єгорова О.Г. Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://youtu.be/RBz7E5EJZ24
ІІІ-місце - Уляна Піясюк, керівник Білоус І.В. – за популяризацію народної пісні, Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://youtu.be/4AltMLA7b3o
ІІІ-місце – Марія Павлючок, керівник Шведюк Н.Д., Комунальний заклад Ясінянської селищної ради „Центр позашкільної освіти”
https://youtu.be/nXO9jHNXDqA
Відзнака обласного фестивалю-конкурсу творчої молоді області „Об’єднані надією ” - „Надія фестивалю” - Микита Литвин, керівник Сабат Н.М., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://www.youtube.com/watch?v=z06jXwUmE64
Ансамблі
І-місце – Вокальний ансамбль „Ільничанка”, керівник Гавацко С.С., Хустський район, с. Ільниця, „ПАДІЮН”
https://youtu.be/Xaxp6qfcJX0
ІІ-місце – Вокальний ансамбль „Промінці”, керівник Лещо Т.П., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://youtu.be/YyIqmMM3s_s
ІІІ-місце – Вокальний колектив „Джерельце”, керівник Балога-Тотін Н.І., Худлівський ліцей Середнянської селищної ради
https://www.youtube.com/watch?v=Vfv6-P1blsM
Музичні інструменти
І-місце – Зразковий оркестр народних інструментів „Бичківські музики”, керівник Попович В., Великобичківська мистецька школа
https://youtu.be/CPCrGUZeKsw
https://youtu.be/CPda8pWkuiw
І-місце – Квартет гітаристів за твір „Рондо-капріччіо”, керівник Монцоль М.С., Мукачівська дитяча школа мистецтв ім.С. Мартона
https://youtu.be/_cY_0IxdzQk
ІІ-місце - Квартет гітаристів за твір „Квіти та літній дощ”, керівник Монцоль М.С., Мукачівська дитяча школа мистецтв ім.С. Мартона
https://youtu.be/6X15fPzSJFU
ІІІ-місце – Еріка Горзов за твір „Кадріль 5”, керівник Огар С.В., Білківська дитяча школа мистецтв
https://youtu.be/h_w3WL2SMj0
Номінація „Театральне мистецтво”
Молодша вікова категорія
І-місце - Емілія Манілець, керівник Волощук О.В., Центр науково-технічної, дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради
https://youtu.be/jFYJ5e3-NpA
ІІІ-місце - Богдана Петрусь, керівник Попович В.О., Чабанівська гімназія Середнянської селищної ради
https://youtu.be/_fdwUw7y7Xs
Старша вікова категорія
І-місце – Анна Конопльова, керівник Козуряк Т.В., Центр науково-технічної, дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради
https://www.youtube.com/watch?v=b1ksUx7BUco
ІІ-місце – Соломія Ілик, керівник Химинець О.Ю., Липецькополянський ліцей Довжанської сільської ради
https://www.youtube.com/watch?v=7XgWqCdvjAY
ІІ-місце – Тетяна Міхалко, керівник Шайбнер М.Д., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://youtu.be/jjnArOYTDpo
ІІІ-місце - Каріна Мамчур, керівник Дворцина С.Г., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
https://youtu.be/ZhqGfwpmgv4
Номінація „Образотворче мистецтво”
Молодша вікова категорія
І-місце – Анастасія Павлюк, керівник Катран Я.М., Центр позашкільної освіти Берегівської міської ради
І-місце – Марія Олексій, керівник Малеш М.П., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
ІІ-місце – Вероніка Южакова, керівник Цуганич В.Ю.,Великоберезнянський центр позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Великоберезнянської селищної ради
ІІ-місце – Євгенія Багара, керівник Ференцик О.І., Комунальний заклад позашкільної освіти „Центр дитячої та юнацької творчості „Сузір’я”
Хустської міської ради
ІІІ-місце – Ангеліна Попович, керівник Попович Н.С., Липецькополянський ліцей Довжанської сільської ради
ІІІ-місце – Анна Кеся, керівник Сегеда С.М., Великоберезнянський центр позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Великоберезнянської селищної ради
ІІІ-місце – Анастасія Коцюба, керівник Березанич Т.Ю., Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 – ліцей „Лідер”
ІІІ-місце – Катерина Дуля, керівник Попович Н.С., Липецькополянський ліцей Довжанської сільської ради
ІІІ-місце – Анастасія Ворохта, керівник Ворохта Л.О., Комунальний заклад Ясінянської селищної ради „Центр позашкільної освіти”
ІІІ-місце – Марк Гичка, керівник Дудаш М.І., Комунальний заклад позашкільної освіти „Центр дитячої та юнацької творчості „Сузір’я”
Хустської міської ради
Середня вікова категорія
І-місце – Ніколета Костев, керівник Гичка В.М., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
ІІ-місце – Яна Рис, керівник Добей Г.М., Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
ІІ-місце – Крістіна Густі, керівник Чорноличак О.М., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” при Вільхівському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів
ІІІ-місце – Дарина Симканич, керівник Чорноличак О.М., Центр позашкільної освіти Зарічанської сільської ради
ІІІ-місце – Аліса Половка, керівник Чорноличак О.М., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” при Вільхівському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів
ІІІ-місце – Георгій Янєв, керівник Стецюк А.П., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
Номінація„Декоративно-прикладне мистецтво”
Молодша вікова категорія
І-місце – Евеліна Гичка, керівник Гичка В.М., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
І-місце – Соломія Синичка, керівник Жолтані Х.Ю., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
І-місце – Катерина Шнелцер, керівник Ярчич Ж.Й., Свалявський будинок школярів Свалявської міської ради
І-місце – Анастасія Коцюба, керівник Березанич Т.Ю., Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 – ліцей „Лідер”
ІІ-місце – Анастасія Штимак, керівник Різак М.І., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
ІІ-місце – Анна Огородник, керівник Степанова В.С., Свалявський будинок школярів Свалявської міської ради
ІІ- місце – Даніуль Йириш, керівник Пецкар Т.В., Свалявський будинок школярів Свалявської міської ради
ІІ-місце - Соломія Синичка, керівник Синичка В.В., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
ІІІ-місце – Каріна Левицька, керівник Тимчишин А.М., Великоберезнянський центр позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Великоберезнянської селищної ради
ІІІ-місце – Дарина Повхан, керівник Березанич Т.Ю., Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 – ліцей „Лідер”
ІІІ-місце – Неля Чіка, керівник Копа М.М., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” при Білківському ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІІ-місце – Владислава Шаркаді, керівник Негер К.К., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
ІІІ-місце – Стас Кузьмінський, керівник Кузьмінська Т.М., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
ІІІ-місце – Ульяна Джупенюк, керівник Найман О.С., Центр науково-технічної, дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради
Середня вікова категорія
І-місце – Неля Фанта, керівник Ісак І.І., Приборжавський ліцей Довжанської сільської ради
І-місце – Олександр Дешко, Софія Онікієнко, керівник Щока Л.П., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” при Чорнопотіцькій ЗЗСО
ІІІ-місце – Катерина Фуярчук, керівник Гечка О.М., Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 – ліцей „Лідер”
Старша вікова категорія
І-місце – Колективна робота „ Діорама „Бої під Києвом з рашистами 2022 р.”, керівник Вішколц К. К., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
ІІ-місце - Мар'яна Багрій, Василь Бучинчик, Олександр Говбель, керівник Жолтані Х.Ю., Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” при ГО „ЦНСРП для дітей та осіб з інвалідністю „Дорога життя”
Голова журі:
Валентина Зелінка
Члени журі:
Ірина Шевцова
Олександр Секирин
Віта Чорнак-Щока
Володимир Козачук