Вихованці „ПАДІЮНу” серед переможців Всеукраїнських конкурсів

Гурток „Виготовлення сувенірів” є одними з найбільш популярних в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”. Тут завжди багато вихованців, які з захопленням та клопітливістю працюють над кожною своєю творчою роботою, креативною ідеєю.

А скільки різноманітних технік вивчають діти протягом року! Педагог Кристина Калманівна Негер вміє зацікавити своїх вихованців різноманітними традиційними та сучасними техніками декоративно-ужиткового мистецтва, навчає дітей підбирати кольорову гаму, інструменти та матеріали майбутнього виробу. Спонукає вихованців до самостійності, креативності, індивідуальності та оригінальності.

Щороку вихованці Кристини Калманівни радують своїми досягненнями у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, виставках та фестивалях. Цей навчальний рік – не виключення: в лютому Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Житомирським державним будинком художньої та технічної творчості було проведено Всеукраїнський відкритий літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів «Розстріляна молодість», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні (заочний/дистанційний формат). Вихованець гуртка „Виготовлення сувенірів” Артамонов Роман здобув ІІ місце у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво” за роботу „Майдан Незалежності.  Боротьба за мир та свободу”. Також цього року у лютому-березні Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини було проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс з оригамі, паперопластики та моделювання з паперу „Стильний папір. Літо з ароматом кави”. Вихованка гуртка „Виготовлення сувенірів” Шаркаді Владислава у молодшій віковій категорії здобула І місце за сценічний костюм „Ласунка” і Негер Софія – також вихованка гуртка „Виготовлення сувенірів” у середній віковій категорії здобула І місце за сценічний костюм „Дівчина з ароматом львівської кави”. Щирі вітання талановитим вихованцям та їх педагогу – Кристині Калманівні! Бажаємо і надалі впевнено здобувати найвищі нагороди та визнання!

joomlamodniyportal.ru