ПОДОРОЖ У МРІЮ

Протягом вересня на малій сцені „ПАДІЮНу” з успіхом проходили покази пластичної вистави „Подорож у мрію” у виконанні юних акторів студії пантоміми „Енергія-мім”. Ця вистава створена за власним сценарієм керівника студії пантоміми „Енергія-мім” Марині Шайбнер і присвячена генію сценічного мовчання Марселю Марсо.

Також в якості режисера-постановника проявила себе вихованка студії Андріана Камінська.

Фабула вистави – закоханість Героїні у мистецтво пантоміми та мрія про зустріч з неперевершеним майстром-мімом Марселем Марсо. Не дивлячись на всі перешкоди, мрії таки збуваються…

Своєю творчою роботою поділилися з глядачами юні актори Артем Хаща, Андріана Камінська, Єлизавета Хаща та Тетяна Міхалко. Видовищності виставі сприяли: і показ фрагментів фільму Алена Дено „Марсель Марсо, або скільки важить душа…”, і французькі мелодії Едіт Піаф, Патрісії Каас, Мірей Матьє, і світлове оформлення у виконанні Ролана Юрочка, і організаторський талант завідувачки відділу художньо-творчої діяльності „ПАДІЮНу” Маргарити Сойнової.

Прем’єра пластичної вистави відбулася влітку цього року на фестивалі „Яскрава країна”-„Імпреза біля моря” у Херсонській області, де журі та глядачі високо оцінили мистецтво наших акторів.

Студійці й надалі будуть ділитися цією історією без слів з глядачами, щоб вони побачили і відчули, що „Пантоміма – це не мовчання, це розмова про те, що не можна виразити словами” (Марсель Марсо).

joomlamodniyportal.ru