Шахове свято у „ПАДІЮНі”

Кожного року в Ужгороді у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» проходить дуже цікаве шахове дійство- обласний кубок „ПАДІЮНу” з шахів. Минулого року ситуація в Україні і світі не дозволила провести це чудове змагання, тому цьогорічний турнір був надзвичайно бажаним і очікуваним.

25 червня в м. Ужгороді у „ПАДІЮНі” за  підтримки обласного центру „Спорт для всіх” відбувся традиційний дитячий шаховий турнір „Кубок ПАДІЮНу – 2021”. Участь у турнірі взяли понад 53 юних шахістів віком до 15 років з Ужгорода, Мукачева, Чопа, Рахівського та Іршавського районів.

Змагання відбулись за швейцарською системою в 7 турів. Контроль часу – 15 хв. + 10 сек. Організатори зробили все, аби атмосфера була максимально комфортною, дружньою з дотриманням всіх протиепідемічних заходів. Для дітей встановили чимало різноманітних номінацій. Переможці отримали багато нагород: медалі, грамоти; найсильніші шахісти вибороли пам´ятні кубки.

Перемогу в турнірі здобув Владислав Гурковський (Чоп), срібна медаль у Олександра Болдіжара (Мукачево), а бронза – Андрія Андрусевича (В.Бичків).

Серед дівчат золоту медаль виборола Злата Найгебавер (Ужгород), срібло у Ніки Ігнат (Ужгород), а бронза – Марія Маслей (Мукачево).

У номінації серед дітей віком до 10 років перемогу виборов Олег Сухан (Мукачево), (а також загальне 2 місце), срібна медаль у Андрія Голубки (Мукачево), а бронза – у Дмитра Мигалко (Ужгород).

У номінації серед дітей до 8 років перемогу здобув Даніїл Пацкан (Ужгород), срібло - у Назара Кобаля (Ужгород), бронзова медаль у Святослава Болдижара (Мукачево).

У заліку серед падіюнівців перемогу здобув Михайло Кормош, срібло у Андрія Юрковського, а бронза – у Йосипа Халахана.

joomlamodniyportal.ru