Учнівське врядування області

Однією з найзаповітніших мрій всіх українців є процвітання нашої держави та добробут нації. Та кому, як не новому поколінню, будувати  нову успішну державу. Якою вона буде – залежить від кожного з нас.  Наша дитячо-юнацька організація, врядування нового покоління, молодь, яка  відчуває  відповідальність за майбутнє своєї батьківщини.  Сучасні юнаки та дівчата мають активну життєву позицію, готові реалізовувати свій потенціал та доводити лідерські якості.

Закарпатський обласний учнівський парламент «Нове покоління»  (ЗОУП «Нове покоління») позиціонує себе організацією з чіткими орієнтирами та напрямками діяльності. «Нове покоління» об’єднує активних, ініціативних, енергійних, розумних і відповідальних дітей та підлітків, що прагнуть корисних, результативних змін, вирішення багатьох проблемних питань, власного всебічного розвитку, самоствердження, згуртування навколо своїх ідей якомога більшої кількості дітей та дорослих.

Дана веб-сторінкамає на меті всебічно презентувати діяльність обласного парламенту учнівської молоді Закарпаття та згуртовувати дітей-лідерів, координаторів учнівського врядування, батьків, керівників та працівників різних  установ, закладів, організацій. Сподіваємося, запропонована інформація стане у пригоді та буде цікавою усім, кого хвилює питання розвитку учнівського врядування. А також дасть можливість знайти нових друзів, партнерів, однодумців. Ми завжди відкриті до співпраці та обміну досвідом.

Дякуємо всім, хто підтримує дитячу ініціативу, задуми дітей-лідерів та творчих педагогів, сприяє розвитку вмінь і навичок юних депутатів, допомагає їм набувати нових знань, нового досвіду, сприяє реалізації задумів.

Марія Рущак - координатор учнівського врядування області

joomlamodniyportal.ru