Публікації

Обрано найкращих лідерів учнівського самоврядування

krashi-lideryУ Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» пройшов фінал обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Я – лідер!». Це вже другий етап змагань, перший проходив у районах, де були обрані найкращі представники учнівського врядування, які 30 квітня на великій сцені палацу змагалися за перемогу.

Учнівське самоврядування та волонтерська діяльність на всеукраїнському рівні

volonterstvoЗ 23 по 25 березня 2015 року в Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Учнівське самоврядування та волонтерська діяльність». На збір приїхали близько сотні учасників із 20 регіонів України.

Лідери учнівського самоврядування Закарпаття отримали відзнаку переможців

questedynaЗвання переможців та Кубок квесту «Ми – єдині» вибороли старшокласники Закарпаття у складі збірної команди під час Всеукраїнського збору  лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів України, що проходив у м. Києві в жовтні минулого року. Квест був організований Українським державним центром позашкільної освіти та мав на меті виявити вміння юних лідерів злагоджено і дружно працювати в командах, а також знання історії і географії України.

Схід і захід - разом

shid-zahidЗ 3 по 9 січня у готельному комплексі села Гукливе Воловецького району пройшов зліт представників учнівського самоврядування Луганської та Закарпатської областей. В оздоровчо-освітній програмі, ініційованій очільниками Луганської та Закарпатської областей, взяли участь 36 школярів, з них 20 — з Луганська, 16 — з нашої області. Дітей супроводжували по два керівника з кожної області відповідно.

Миколай про тебе не забуде

mykolay-ne-zabudeОсь і завершилась благодійна акція «Миколай про тебе не забуде», яка проходила у «ПАДІЮНі» з 1-го по 19 грудня. Скриньки повні,  мішки вщент наповнені різними подарунками, отже, ми готові йти дарувати діткам радість.
День Святого Миколая - свято родинне, свято любові, тепла та добра. За традицією, в цей день Святий Миколай приносить діткам подарунки.

Обереги для українських воїнів

angelykyВони ще зовсім малі, але водночас вже такі дорослі. Сучасні українські діти, через невтішні події в Україні, змушені вже змалку дізнатися, що таке війна.  У цей особливий період – період новорічно-різдвяних свят – діти звикли вірити:  задумане збувається! І цьогоріч бажання у них особливі – аби вояки повернулися додому живі. У допомогу – тисячі оберегів, які власноруч створили закарпатські школярі. На більшості з них побажання: «Повертайтесь живими!».

Твої права через об’єктив

pravo-objektyvУ Закарпатському  обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» у рамках всеукраїнського тижня права відкрилась ІІ Міжнародна фотовиставка «Твої права через об’єктив».
Організатор акції – Європейська Асоціація Студентів Права (The European Law Students' Association) МГО "ЕЛСА Ужгород" – найбільша у світі організація, яка об'єднує студентів права та молодих юристів.

Школярі зі сходу завітали до Ужгорода

dityzishoduПобачити Україну на власні очі такою, як вона є. Справжньою, а не через призму телеекранів. А найголовніше  – показати таку Україну дітям.
Таку місію  взяла на себе українська актриса театру та кіно  Римма Зюбіна. Саме за її ініціативи десятеро дітей, разом із трьома вчителями та самою акторкою, приїхали сьогодні до Ужгорода.

Закарпатські старшокласники взяли участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування

vzlus28-30 жовтня у м. Києві пройшов Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів України, в якому взяли участь 23 делегації – понад сотня школярів та близько трьох десятків координаторів з усієї України. Серед юних лідерів також були присутні представники областей, на території яких відбуваються бойові дії. Так, у складі делегації від Закарпаття на збір приїхав донеччанин, який зараз проживає та вчиться у Виноградові, а разом з київськими лідерами пліч-о-пліч навчаються та діляться досвідом луганські школярі.

Старшокласники Закарпаття обрали нового президента на четвертому обласному форумі лідерів учнівського самоврядування

samoprez18 жовтня обласний палац дитячої та юнацької творчості зібрав разом понад 60 активних підлітків Закарпаття. На захід завітали представники всіх адміністративних одиниць області, делегації складалися з трьох учнів та керівника. Більшість учасників мали на одязі елементи символіки своєї організації, багато дітей було у вишиванках. Хлопці та дівчата представляли свої районні та міські органи учнівського самоврядування, навчалися у школі управлінської майстерності та обирали нового президента Закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління».