Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Вокальний ансамбль „Ільничанка”

Вокальний ансамбль „Ільничанка” був створений у 2015 році як самодіяльний. З квітня 2018 року колектив діє на базі Закарпатського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”. Вокальний ансамбль „Ільничанка” працює над збереженням і примноженням народно-духовних пісенних традицій і звичаїв, пропагує народну і сучасну українську пісню, вдосконалює автентичну манеру співу, працює над шліфуванням ансамблевого слуху, ритму, вокалізації, динаміки, інтерпретації, урізноманітненням репертуару, виховує у дітей любов до народної пісні, до традицій рідного краю.

Ансамбль пзаймається на базі студії вокалу та звукозапису „Ліра”, що в селі Ільниця. Керівник ансамблю Степан Степанович Гавацко ставить високі вимоги як до себе, так і до кожного з учасників. Конкурсна діяльність не дозволяє давати слабинку, тому графік їх роботи доволі напружений. Все ж злагоджена робота колективу, помножена на сумлінну працю талановитих виконавців, підтримана батьками і небайдужими до української пісні людьми роблять свою справу. Нині вокальний ансамбль „Ільничанка” має у своєму багажі подарунки, дипломи та грамоти лауреатів фестивалів і конкурсів Міжнародного та всеукраїнського рівнів, подяки за участь у різних концертах і святкових заходах Іршавського району і Закарпатської області.
Участь колективу в одному з найпрестижніших фестивалів-конкурсів „Молода Галичина” влітку 2017 року відкрила йому двері до різних творчих проектів з іншими українськими виконавцями, а таких відомих артистів, як Іван Пилипець, Ян Костирко, Олег Лисій, Ерік Вайда, менеджера Наталію
 Коваль впевнено можна назвати друзями ансамблю.
З творчою біографією „Ільничанки” та її учасниками, результатами роботи можна ознайомитися на сайті 
studiolira.at.ua

 

joomlamodniyportal.ru