Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Про нас

„ПАДІЮН” - КРАЇНА ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ
У стародавньому місті Ужгороді на правому березі мальовничої річки Уж розташована будівля-красень, улюбленець і гордість юних мешканців нашого краю – Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».
Розпочав свою історію заклад у далекому 1946 році. В ті часи він розміщувався у невеликому двоповерховому особняку на лівобережжі Ужа.   Всього 10 гуртків діяло тоді і дві сотні ужгородських дітей відкривали для себе чудовий світ цікавого.
Наприкінці 1986-го перед юними закарпатцями гостинно відкрив двері новий величний Палац, справжній осередок дитячої та юнацької творчості.
Сьогодні «ПАДІЮН» — провідний навчально-виховний заклад і творчий центр для дітей та молоді Закарпаття, сучасний комплекс із розгалуженою мережею структурних підрозділів, де понад 3500 гуртківців оволодівають знаннями і навичками з художньо-естетичного та інших напрямів позашкільної освіти. У палаці функціонують, органічно доповнюючи зміст роботи одне одного, 7 відділів, 288   навчальних груп, найбільше з яких – художньо-естетичного спрямування.  
Всі структури палацу об’єднує спільна емблема – малюнок вихованки студії образотворчого мистецтва, що втілює символічне зображення палацу в дитячих долонях та веселку над ним. Кожен відділ має свій колір, який прослідковується у всій його атрибутиці.
Юному закарпатцю „ПАДІЮН” надає широкий, достатньо вичерпний перелік у виборі можливості займатися улюбленою справою, творити, удосконалюватись, самоутверджуватись.