Вихованець ”Танцювальної корпорації друзів” здобув перемогу на чемпіонаті України

poledance28-29 березня у Києві пройшов Чемпіонат України з Pole Dance “Ukrainian Pole Sport Championships 2015”. Чемпіонат був проведений на високому рівні і зібрав велику кількість сильних спортсменів на пілоні віком від 7 років. Ерік Галамба, вихованець Народного художнього колективу ансамблю танцю ”Танцювальна корпорація друзів” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», став переможцем цього конкурсу, посівши 1 місце в категорії “юніори-чоловіки”. Юному чемпіону 15 років, це його перші змагання на пілоні, тож результат є надзвичайно радісним.
 Тренер Коваленко Вікторія змагалася в категорії “жіноче соло-професіонали” і виборола почесне 4 місце. Вітаємо їх і бажаємо подальших успіхів!