Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Хореографічний бум в Ужгороді

Дванадцятий рік поспіль в Ужгороді проходить конкурсна програма Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької хореографії                                     „ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС”. Талановиті гості з величезним бажанням позмагатися у танцювальній вправності приїхали до Закарпатської столиці з різних куточків нашої країни: м. Бровари (Київська область), м. Дніпро (Дніпропетровська область), м. Маріуполь (Донецька область), м.Рожище (Волинська область), м. Хмельницький, м. Старокостянтинів, м. Нетішин (Хмельницька область), м. Ізмаїл (Одеська область), м. Сарни (Рівненська область), м. Олешки (Херсонська область), м. Тростянець (Сумська область), м. Вінниця, м. Малин (Житомирська область), м. Іршава, м. Виноградів, м. Мукачево, м. Хуст (Закарпатська область), а також з Словаччини та Молдови.

 

Протягом трьох днів Ужгород був занурений в атмосферу  танцю та музики. 26  жовтня, в п’ятницю, 950 учасників фестивалю урочистою ходою пройшли центральною частиною нашого міста. Церемонія відкриття відбулася на площі Театральній, де господарі щиро привітали гостей. Після чого всі  бажаючі мали змогу долучитись до своєрідного хореографічного флешмобу від Кирила Головкіна та насолодитись захоплюючим файер-шоу.

Наступні два дні в ПАДІЮНі,  наче у вулику, не змовкала музика і аплодисменти -  41 колектив змагалися між собою,  ділилися творчими здобутками та хореографічними знахідками.

Мега-цікава хореографічна програма у залі Палацу звела докупи неабияку кількість поціновувачів цього мистецтва. Крім конкурсної програми  були представлені майстер-класи з різноманітних хореографічних напрямів:

хіп-хоп, база – автор Кирило Головкін, засновник танцювальної студії CoolKids, хореограф шоу „Майданс” (2 сезон), сертифікований суддя міжнародного класу з системи ННІ, учасник проекту Ліги Сміху на телеканалі 1+1. (м. Кременчук);

фольк-джаз танець, автор – Олександр Плохотнюк, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка, Заслужений діяч естрадного мистецтва України, член міжнародної ради танцю при ЮНЕСКО, національної спілки хореографів України, творчої спілки „Асоціація діячів естрадного мистецтва України”, театральний балетмейстер-поставник, директор Міжнародного конкурсу сучасного хореографічного мистецтва „Супер-денс”, художній керівник театру танцю „Відлуння”,  спортивно-танцювального клубу „Карменс” Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, володар гран-прі та лауреат міжнародних й всеукраїнських конкурсів з сучасного хореографічного мистецтва (м. Львів);

сучасний джаз-танець,  техніка і хореографія, автор – Роман Горбач - хореограф телеканалу СТБ (Україна) і міжнародного телеканалу LBC (м. Бейрут, Ліван), головний хореограф телевізійних шоу „Танцюють всі”, „StarAcademy”, учасник і хореограф багатьох танцювальних шоу Німеччини, Австрії, Словенії, України, Китаю, Малайзії, Туреччини, Південної Кореї та інших країн  (м. Київ);

тіло як інструмент передачі концепції, думки, змісту у сучасному танці, автор - Юлія Мізіна,  організатор і арт-директор Танцювальної платформи „Занурення в рух”, художній керівник студії сучасного танцю „Елегія”, лауреат престижних премій за кращі балетмейстерські роботи (м. Харків);

народна та сучасна хореографія.

Оцінювало конкурс професійне компетентне журі, яке визначило кращих із кращих у різних номінаціях. Голова журі -   Валентина Володимирівна Вантух, м. Київ. Народна артистка України. Директор, художній керівник Дитячої хореографічної школи при Національному академічному ансамблі танцю України ім. П. Вірського.

Впродовж фестивальних днів гості мали можливість ознайомитися з пам’ятками історії та культури обласного центру Закарпаття, насолодитися чудовими осінніми краєвидами нашого древнього міста.

 

28 жовтня, на вже рідній учасникам фестивалю-конкурсу сцені Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, відбулася урочиста церемонія закриття і нагородження переможців „ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС 2018”. 

Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької хореографії

„ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС 2018»”

від 28 жовтня 2018р.

Засідання членів журі

По завершенню конкурсного перегляду (27-28.10.2018 р.) Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької хореографії „ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС 2018” у м. Ужгород члени журі у складі:

 

Голова журі:

Валентина Володимирівна Вантух

м. Київ

Народна артистка України, директор, художній керівник Дитячої хореографічної школи при Національному академічному ансамблі танцю України ім. П. Вірського.

Члени журі:

Тимур Олджих, м. Кошице, Словаччина

Магістр мистецтв Словаччини, Президент  фестивалю „Снежный Оскар”, артист Кошицького оперного театру.

 

Ірина Миколаївна Шевцова

м. Ужгород

Заслужений працівник культури України, викладач-методист Ужгородського коледжу культури і мистецтв, Голова циклової комісії хореографічних дисциплін, художній керівник ансамблю сучасного танцю „АКЦЕНТ”  Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

 

 

Постановили:    Гран-прі

Зразкова хореографічна студія „Вояж”, Районний будинок  дітей та молоді,  м. Сарни, Рівненської обл..

 

Номінація „Народний танець”

Молодша вікова категорія  (до 9 років)

І місце  - Театр хореографічного мистецтва „My dance”, Броварське навчально-виховне об’єднання, м. Бровари, Київської обл.;

 

 

ІІ місце  - Зразковий ансамбль народного танцю „Щасливе дитинство”, ПК „Металург ПАТ „ІНТЕРПАЙП НТЗ”, м. Дніпро;

ІІІмісце  - Зразковий хореографічний колектив „Сузір’я”, Центр дитячо-юнацької творчості, м. Мукачево, Закарпатської обл.;

ІІІмісце  - Дитяча Академія Танцю „Джерельця Карпат”, м. Ужгород.

 

Середня вікова категорія  (10 - 13 років)

І місце - Зразковий аматорський ансамбль народного та естрадного танцю „Наша файта”, Будинок культури, с. Сторожниця, Закарпатської обл..

І місце - Дитячий фольклорний ансамбль „Любовнянчик” Державної школа мистецтв ім. Яна Мелковича, м. Стара Любовня, Словацька республіка;

ІІ місце  -  Народний художній колектив ансамбль танцю „Подолянчик”, Палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький;

ІІІмісце  - Зразковий хореографічний колектив „Феєрія”, Школа мистецтв, м. Бровари;

ІІІ місце  - Зразкова хореографічна студія „Вояж”, районний будинок  дітей та молоді,  м. Сарни, Рівненської обл..

 

Старша  вікова категорія (14 – 17 років)

І місце - Зразкова хореографічна студія „Вояж”, районний будинок  дітей та молоді,  м. Сарни, Рівненської обл..

ІІ місце - Зразковий хореографічний колектив „Феєрія”, Школа мистецтв, м. Бровари, Київської обл..;

ІІІмісце - Народний художній колектив ансамбль танцю  „Подолянчик”, Палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький;

 

Змішана вікова категорія

 І місце - Зразковий ансамбль танцю „КАТЮША”, Клуб моряків Українського Дунайського пароплавства, м. Ізмаїл, Одеської обл..;

ІІ місце - Народний художній колектив ансамбль танцю „Подолянчик”, Палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький;

 

Народна хореографія. Мала форма

ІІ місце  (молодша вікова категорія(до 9 років) – Венгер Єлизавета, Школа класичного та сучасного танцю “Pinna Ballet”, м. Хмельницький;

ІІ місце (середня вікова категорія (10 -13 років) - Народний художній колектив ансамбль народного  танцю   „Подолянчик”,  Палац  творчості  дітей  та  юнацтва,  м. Хмельницький;

 

ІІІ місце - Ансамбль   танцю „DANSOMANIA”, м. Кишинів, Республіка Молдова;

 

                          Номінація „Сучасний танець”

 

Молодша вікова категорія ( до 9 років)

І місце - Зразковий ансамбль бального танцю „Шарм”, Будинок дитячої творчості, м. Нетішин, Хмельницької обл..;

ІІ місце - Зразовий колектив спортивно-естрадного танцю  „Мiх” КПНЗ Дитячо-юнацький центр „Штурм”,  м. Дніпро;

ІІІ місце - Зразковий ансамбль танцю „КАТЮША”, Клуб моряків Українського Дунайського пароплавства, м. Ізмаїл, Одеської обл;

 

Середня вікова категорія  ( 10 - 13років)

І місце - Зразовий колектив спортивно-естрадного танцю  „Мiх” КПНЗ Дитячо-юнацький центр  „Штурм”,  м. Дніпро;

ІІ місце - Зразковий ансамбль танцю „КАТЮША”, Клуб моряків Українського Дунайського пароплавства, м. Ізмаїл, Одеської обл..;

ІІ місце - Зразковий ансамбль бального танцю „Шарм”, Будинок дитячої творчості, м. Нетішин, Хмельницької обл.. ;

ІІІ місце - Ансамбль естрадно-спортивного танцю „ЕОС”  , КЗ Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної, м. Вінниця;

 

Старша вікова категорія  ( 14 – 17 років)

І місце - Зразковий колектив спортивно-естрадного танцю  „Мiх” КПНЗ Дитячо-юнацький центр  „Штурм”,  м. Дніпро;

ІІ місце - Зразковий ансамбль танцю „Біджиз”, Центр дитячої та юнацької творчості, м. Малин, Житомирської обл..

ІІ місце – „ABC, ZUŠ Bernoláková 26, Košice”, Школа мистецтва Бернолакова    26, м. Кошице, Словацька республіка;

ІІ місце – „Olimp Dance Crew”, Фітнес центр „Олімп”, м. Виноградів, Закарпатської обл...

 

Молодіжна вікова категорія  ( 18 – 25  років)

І місце - Народний художній колектив хореографічний ансамбль „Натхнення”, Маріупольський міський палац естетичного виховання, м. Маріуполь, Донецької обл..;

ІІ місце - Танцювальна група „Латино-клуб”, .м. Стара Любовня, Словацька республіка;

 

Змішана вікова категорія

І місце  - Театр хореографічного мистецтва „My dance”, Броварське навчально-виховне об’єднання, м. Бровари, Київської обл..;

ІІ місце - Зразковий дитячий хореографічний колектив „Sovremennik”,    Будинок культури, м. Мукачево, Закарпатської обл..;

 

Сучасна хореографія. Мала форма.

І місце (середня вікова категорія (10–13 років) - Театр хореографічного мистецтва „My dance”, Броварське навчально-виховне об’єднання, м. Бровари, Київської обл.;

І місце(змішана вікова категорія) – Театр хореографічного мистецтва „My dance”, Броварське навчально-виховне об’єднання, м. Бровари, Київської обл..

 

Сучасна хореографія. Соло.

І місце (середня вікова категорія ( 10-13 років) – Гуляна Світлана, „Be Free”,  Іршавський районний будинок культури,  м. Іршава, Закарпатської обл..;

І місце (старша вікова категорія ( 14-17 років) – Дорота Молчанова,  «ABC, ZUŠ Bernoláková 26, Košice», Школа мистецтва Бернолакова    26, м. Кошице, Словацька республіка;

Сучасна хореографія. Дует.

І місце (молодша вікова категорія (до 9 років) – Калініченко Маргарита, Зразковий колектив спортивно-естрадного танцю  „Мiх” КПНЗ Дитячо-юнацький центр  „Штурм”,  м. Дніпро;

І місце (старша вікова категорія ( 14-17 років) – Чистякова Олександра, Зразковий колектив спортивно-естрадного танцю  „Мiх” КПНЗ Дитячо-юнацький центр „Штурм”,  м. Дніпро;

ІІ місце (старша вікова категорія ( 14-17 років) – Шихабутдінов Антон, Шихабутдінова Жанна, Театр хореографічного мистецтва „My dance”, Броварське навчально-виховне об’єднання, м. Бровари, Київської обл..

 

Голова журі:                           Валентина Вантух      / ______________/                               

 

Члени журі:                              Олджих Тимур          /_____________   /

                                                    

                                                   Ірина Шевцова           /______________  /

joomlamodniyportal.ru