Вихованці шахового гуртка взяли участь у чемпіонаті області

shahy104 лютого в місті Мукачево відбувся чемпіонат Закарпатської області з шахів серед дітей віком до 8 та до 10 років . Організатори турніру визначали найкращих юних шахістів серед хлопців та дівчат окремо. У турнірі змагались 46 юних спортсменів із 6 міст та районів області.
У змаганні взяли участь і 7 вихованців шахового гуртка «ПАДІЮНУ». Найбільш вдало виступив 9 річний Арсеній Леньо – набравши 6 очок із 7 можливих, він виборов срібну медаль серед хлопців віком до 10 років. В останньому турі сліпий жереб звів його з 7 річним Максимом Геричом, який став одним із відкриттів цього чемпіонату. Незважаючи на свій юний вік, Максим боровся до останньої партії за найвищі місця в цьому змаганні. Тільки прикра поразка від свого колеги по гуртку відкинула Максима на третю сходинку серед хлопчиків до 8 років (4,5очка). Вдало виступила і Дарина Маркович, яка у впертій конкурентній боротьбі зуміла вибороти третє місце серед дівчат до 10 років.