Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

У Палаці відбулося

Чорнобильська молитва

24.04.2019 року, в театральній залі „ПАДІЮНу” відбулися літературні читання художньо-документального роману білоруської письменниці, нобелівської лауреатки 2015 року Світлани Алексієвич ( переклад Оксани Забужко), присвячені річниці Чорнобильської катастрофи. Вихованці театральної студії „Синтез”, під керівництвом С. Г.Дворциної, (відділ художньо-творчої діяльності)  Ксенія Стадніченко, Таїсія Носова, Влада Вербовська, Тетяна Керефова, Мирослав Сухінін, Крістіан Бодок розповідали голосами  „маленьких людей” про катастрофу, що зруйнувала мільйони життів, перевернула світогляд цілого покоління. Проникливо й душевно звучали авторські вірші Уляни Тарасюк, українські пісні у виконанні Ксенії Стадніченко (педагог відділу духовного і творчого розвитку „Джерела” І.В.Білоус).

На завершення заходу студійці вшанували пам'ять постраждалих, поклавши  квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи. 

Хай живе театр!

Студія пантоміми „Енергія-мім” відкрила для себе Третій Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів „Імпреза над Латорицею”, що відбувся в квітні 2019 р. в місті Мукачево.

Яскраві враження, максимум позитиву, море творчого натхнення, перегляд цікавих вистав, майстер-класи, і,звичайно, показ своєї роботи пантоміми „Рамки”, за яку колектив отримав заохочувальну відзнаку - диплом в номінації „Перші кроки на професійній сцені”.

„Воскресни, писанко!”

Традиційно напередодні Вербної неділі на Закарпатті стартував обласний фестиваль-конкурс „Воскресни, писанко!” У цьому році це свято краси, натхнення, творчості, підтримки творчої та обдарованої молоді, приурочене Великодню, проводиться вп’яте.

 І вже традиційно Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” представляє на фестивалі святково-музичну програму, учасниками якої є юні вокалісти та танцівники хореографічних колективів  зразкового продюсерського центру „ПАДІЮНу”.  Крім того, наш заклад представив одне з найгарніших та найпомітніших дерев диво-саду, на якому красувались писанки виконані у різноманітних  техніках,  педагоги та учні проводили ще й численні майстер-класи з виготовлення  крашанок . Десятки технік учасники могли опанувати просто неба. В день відкриття побачити справжній писанковий рай прийшли  сотні закарпатців та гостей краю.

Буковинські трофеї у скарбничці юних гімнасток „ПАДІЮНу”

Юні гімнастки „ПАДІЮНу” знову привезли всі призові місця з відкритої першості   ДЮСША з художньої гімнастики  „Буковинські Трофеї”, яка відбулася 13-14 квітня у  Чернівцях . 8 талановитих художниць достойно представили на змаганнях секцію художньої гімнастики нашого закладу. На відкритій першості брали участь  команди Львова, Броварів, Фастова, Чернівців, Білої  Церкви, Києва, Кам‘янця-Подільського, Хмельницького, Рівного, Вінниці. У кожній віковій категорії було від 15 до 30 учасниць. Змагаючись в особистій першості, у нелегкій боротьбі нашим спортсменкам вдалось отримати чудовий результат:

 2 місце - Михайлочко Лілія та Максимець Анна

 3 місце- Миронова Ярослава, Реш Дарія, Микуланинець Кая

 4 місце- Носа Лоліта та Антонова Олександра

 5 місце- Лютнянська Каріна

 Вітаємо наших юних гімнасток і бажаємо подальших перемог!

Сузір’я талановитих

„ПАДІЮН” – це місце де панує дитяча творчість, місце, де зростають і міцніють дитячі таланти. Талановиті хлопці  та  дівчата, займаючись своєю улюбленою справою, розвивають  свої здібності, свою майстерність і самовіддано йдуть до своєї мети. Саме з метою підтримки талановитих, обдарованих дітей, популяризації їх творчості та здобутків і було започатковано у 2000році  проект .„Зореграй” - почесну премію  - „Кращий гуртківець року”. 

Проект має два етапи. Перший  триває до кінця березня, під час якого у різних гуртках, структурах палацу, відділах, колективах з-поміж усіх вихованців обговорюють і обирають найдостойнішу кандидатуру, найталановитішу,  яка буде гідно представляти їх колектив у цьому престижному проекті. 

Наразі ми на початку другого етапу, коли уже визначені переможці. Це вісім надзвичайно талановитих, креативних, цілеспрямованих і наполегливих вихованців, які беруть активну участь у житті „ПАДІЮНу”, мають високі здобутки, перемоги у  різноманітних конкурсах, змаганнях виставках та фестивалях всеукраїнського та міжнародного рівнів. А нагороджуватимуть переможців наприкінці травня на нашому традиційному святі закриття навчального року.

Отож, вітаємо переможців .„Зореграю-2019”!

БАРВИ ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

Напередодні пасхальних свят у „ПАДІЮНі„ відбулася низка великодніх майстер-класів, для педагогів, дітей та відвідувачів закладу. Всі бажаючі змогли створити для себе писанку в техніках: квілінг, мальованка, шкрябанка, традиційна воском та лемківська. Під час майстер-класів учасники та всі охочі мали можливість переглянути виставку дитячих робіт, представлену вихованцями гуртків „Кераміка”, „Гончарик”, „Креатив-студія”, „Виготовлення сувенірів”. І вихованці, і педагоги дружно навчалися різним новим технікам і отримали велику насолоду від виготовлених власноруч писанок.

ПЕРЕМОГА!

Дитячий музичний театр „Райдуга” на міжнародному фестивалі-конкурсі „Талановиті діти України” здобули ГРАН-ПРІ (сучасна хореографія) та 1-ше місце (хіп-хоп). 

Щиро вітаємо із перемогою та висловлюємо щиру подяку керівнику Лутак Світлані Володимирівні за творчі досягнення колективу, невичерпний педагогічний потенціал та любов до дітей.

Допомагати легко…

У суботу 13 квітня лідери обласного учнівського самоврядування "Нове покоління" та педагоги Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН"(дир. Ганущина С. І.) разом із БФ "Купи зустріч. Подаруй дитині свято" побували у діток Нижньобистрівського інтернату. 150 діток з нетерпінням очікували приїзду гостей у складі 30 волонтерів, які готувались до цієї зустрічі заздалегідь. Так Назар Староста та Діана Юрчук - очільники парламенту, проводили тренінги - розмови із старшокласниками, ділилися досвідом лідерства та волонтерства, говорили про саморозвиток та цілі, тайм-менеджмент, а також про те, як важливо йти до своєї мети - і щоб не сталось не опускати рук.

"ArtLikeFest"

Творчий проект "ArtLikeFest", засновником якого є Київський Національний Університет Культури і Мистецтв, Інститут мистецтв, Національна Музична Академія ім. П.І. Чайковського, на два дні вподобав собі чарівне місто Мукачево. Саме тут 5-6 квітня проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального та хореографічного мистецтв "ПЕРЛИНА ЗАКАРПАТТЯ".

У номінації естрадний вокал приїхали позмагатися і наші дівчата з продюсерського центру Закарпатського Обласного Палацу дитячої та юнацької творчості Карина Корнута та Фанта Патрісія. 

Вокалісти виконували одну пісню сучасну, а в батлах народну пісню a'capella. 

Вітаємо юних співачок та педагога Олену Єгорову  із вдалими виступами та Першими місцями в своїх вікових категоріях і бажаю їм подальших творчих успіхів!!!

Світ очима дитини

Поринути у чарівний світ дитячого мистецтва можна, завітавши на персональну  виставку  вихованки студії образотворчого мистецтва  ім. З.Баконія  Марина Ортутай, яка урочисто відкрилась 11 квітня у „ПАДІЮНі”

Талановита, спокійна, здібна дівчина з великою творчою фантазією займається в студії вже шостий рік. На своїй першій персональній виставці Марина представила понад 65 робіт. В тематиці її робіт домінують пейзажні, морські, анімалістичні жанри, де постійно присутня вода (стихія спокою). Юна художниця  вражає щирістю своїх робіт. На захід завітали педагоги, вихованці, родичі, друзі, які прийшли привітати юну 17-річну майстриню з досягненням. Не зважаючи на юний вік, дівчина є учасницею багатьох українських конкурсів та фестивалів.