Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

У Палаці відбулося

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

Напередодні великого свята Дня Збройних сил України в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбулась святкова концертна програма та урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”  Вже четвертий рік поспіль цей конкурс проводиться з метою   підтримати воїнів Збройних сил України та вшанувати світлу пам'ять полеглих  героїв. Більше 1000  школярів області змагалися у 4 номінаціях: лист, вірш, малюнок та фото. У кожній номінації були 3 призові місця та 2 заохочувальні.

Цілюще джерело педагогічних ідей Василя Сухомлинського – у практиці роботи педагогів „ПАДІЮНу”

28 вересня 2018 року виповнилося 100 років від дня народження видатного українського публіциста, письменника, вченого, філософа, неперевершеного педагога та громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. Його педагогічні надбання користуються популярністю як в Україні, так і за її межами. З цієї нагоди у „ПАДІЮНі” відбувся цікавий та пізнавальний семінар, який зібрав чималу кількість педагогів закладу. Розпочав семінар керівник школи педагогічної майстерності Олександр Шевчук, який нагадав присутнім біографію ученого та новаторські  на той момент  педагогічні ідеї. У ході семінару учасники переглянули фільм-презентацію про нелегкий життєвий шлях та численні здобутки видатного педагога, поринувши в атмосферу, в якій жив і творив Василь Сухомлинський. Розроблена українським практиком педагогічна система збагатила науку новаторськими гуманістичними ідеями та положеннями. Комплексний підхід до розуміння характерів кожного з вихованців, вміння не так навчити, як самим навчитися здобувати інформацію, пізнавати життя через спостережливість, природу, ігри – ось що пропагував учений.

ССТ „БЛІЦ” з „ПАДІЮН-у” повернувся зі столиці з нагородами!

24 -25 листопада у Києві пройшов міжнародний чемпіонат з сучасних видів танцю

„Feal the Beat Dance”. Танцювальна скарбничка студії поповнилась найвищими нагородами, зокрема:

перше місце у категорії „Best Dance Show/Adults”, зайняла група „ Blitz Beta” педагог    Елеонора  Полив’яненко.  

перше місце у категорії „Best Dance Show/Kids.”, зайняла група „ Blitz Gamma”педагог Каріна Дичка.  

„Срібло”,.за підсумками суддівських оцінок, виборола команда „Бліц”, яку представляв дорослий склад „Blitz Beta” педагога  Елеонори Поливяненко.

„Мукачівська зірочка-2018”.

24 листопада у м. Мукачево відбувся фестиваль художньої гімнастики „Мукачівська зірочка-2018”. Гімнастки змагались у різних вікових категоріях. Команду «ПАДІЮНу» представили 18 гімнасток в особистій першості. Результати змагань:

1 місце – Михайлочко Лілія 2012р.н., Путрашик Наталія 2012р.н.,Миронова Ярослава 2011р.н., Антонова Олександра 2011р.н., Дрюченко Катерина 2008р.н., Лютнянська Каріна 2008р.н., Іллеш Олександра 2004р.н., Яблуновська Анастасія 2006р.н., Рудман Тамара 2005р.н.

"Нове покоління". Вибори очільників парламенту на 2018-2019р.

У суботу, 24 листопада, у Закарпатському обласному палаці дитячої та  юнацької творчості "ПАДІЮН" відбувся щорічний форум Закарпатського обласного учнівського "Нове покоління", де обирали нового, сьомого президента!

Юні лідери з різних куточків нашого краю представляли свої районні та міські організації, загальна кількість учасників сягала більше сотні осіб. За традицією захід розпочав свою роботу гімном України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Українців загиблих від голодомору, Героїв Небесної Сотні, воїнів, що загинули в АТО.

"Я бачу і мене бачать"

У рамках тижня безпеки дорожнього руху ми стартували з акцією "Я бачу і мене бачать". 13 листопада побували у трьох школах міста, щоб навчити дітей оберігати своє життя на дорозі,  в ігровій формі повторити з ними правила дорожнього руху і цим самим зменшити статистику трагічних випадків дітей на вулицях міста. За правильну відповідь у вікторині кожен учень отримав світлячок, який буде ідентифікувати його у темну пору доби та веселу пам'ятку з правилами дорожнього руху.

День відкритих дверей юних журналістів в УжНУ

Дізнатися про життя журналістів, ознайомитися з роботою в газеті, стати радіо ведучими, спробувати свої вміння перед професійною камерою - і все це змогли здійснити юні журналісти радіостудії «Падіюн-лайф»,  відвідавши Ужгородський національний  університет відділення журналістики.

Майбутніх колег студенти журфаку зустріли дуже доброзичливо та привітно, провели екскурсію відділенням і дали змогу відчути себе справжніми журналістами. Захід розпочався  цікавими презентаціями від студентів, які розповіли про цікаве та різноманітне навчання, гості отримали поради, як не боятися виступати перед публікою та в чому полягає професійність журналіста.

На конкурсі «Міс-Кіс-2018» перемогла домашня лисиця

На цьогорічній виставці «Міс-Кіс-2018», яка відбулася у ПАДІЮНі 10 листопада, взяли участь близько 30 пухнастиків. Переможців обирали у трьох категоріях: «Породисті Короткошерстні», «Породисті довгошерстні» та «Безпородні». Приз глядацьких симпатій дістався велетенському коту породи Мейн Кун з Чопа – Мартіну, який у свої 4 роки важить 10 кг. Такі коти потребують удвічі більше їжі ніж звичайні, спеціального догляду та піклування. Перше місце у номінації «Безпородні» отримав кіт Цирк, а його товариш кіт Фелікс отримав третє місце у номінації «Довгошерстні» і протягом дня не знімав своєї медалі. Найвищу  перемогу Гран-Прі отримав десятимісячний кіт Томас породи Сомалі (домашня лисиця). І справді, Том надзвичайно схожий на лисеня і кольором і статурою.

День української мови та писемності

9 листопада в Зразковому етнографічному музеї „Світлиця”, в якому зусиллями педагогів Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” зібрані предмети  побуту та  народне вбрання Закарпатців, долучилися до  відзначення Дня української мови та писемності. Сюди завітали учні середньої школи № 3 міста Ужгорода, щоб поспілкуватися про значення української мови в житті українців, про її співучість та милозвучність, спробувати себе у вправності співати українських народних пісень, пограти в народні ігри та дізнатися багато цікавих історій з життя українців. Колись в цей день віддавали до школи дітей.

Осінній вернісаж 2018

 

Осінній настрій панував 7 листопада у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». Відбувся щорічний захід, який вихованці, разом із педагогами, презентують у жовтні-листопаді. Це свято, яке дозволяє насолодитися осінніми мелодіями і барвами, адже всю свою творчість у цей період юні митці присвячують барвисто-золотій порі року. В програмі мистецького заходу „Осінній вернісаж 2018” організатори підготували виставку робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Відвідувачів свята – вихованців різноманітних гуртків закладу, педагогів та батьків чарували своєю простотою та вишуканістю роботи, виконані з природного матеріалу: шишок, листя, жолудів, насіння та висушених рослин.