Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

У Палаці відбулося

„EMPIRE OF ARTS”

У період з 12 по 15 жовтня 2018 року у м. Трускавці  відбулася грандіозна подія – ІV-й Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва „Empire of arts”, у якому взяли участь юні таланти з усієї України та з-за кордону. Більше 1000 учасників  продемонстрували свою майстерність у різних творчих жанрах. Вихованці  Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” теж взяли участь у конкурсі і вибороли перемогу у  4-х вікових категоріях.

Юні таланти „ПАДІЮНу”

На вихідних в Ужгороді було визначено переможців обласного відбіркового конкурсу ХVI Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики „Червона рута”, який проводиться Дирекцією фестивалю з метою пошуку і розкриття творчих здібностей молодих авторів і виконавців, створення нових стилів у популярних масових жанрах української пісні.            

В числі переможців, які представлятимуть Закарпатську область - Каріна Корнута, вихованка зразкового художнього колективу „Продюсерський центр „ПАДІЮНу” . Каріночка із своїм педагогом  Оленою Єгоровою з нетерпінням чекали, коли настане відбірковий день, адже йому передувала велика підготовча робота, десятки репетицій і величезне бажання співати… 

Цікаві зустрічі та навчання на неформальному форумі лідерів учнівського врядування „Нове покоління”

У Закарпатському палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся зліт лідерів шкіл міста Ужгорода  та  районів Закарпатської області.
Одним із завдань було познайомитися з новими лідерами, їх ідеями та  планами,  розповісти їм  про обласний парламент „Нове Покоління” та поділитися цікавими міркуваннями.
       

Свято тих, хто серце віддає дітям…

З нагоди Дня працівників освіти педагоги та вихованці Закарпатсько-го обласного палацу дитячої  та юнацької творчості підготували насичену святкову програму. При вході  до зали діти в національному вбранні вітали освітян святковими листівками. Урочистий захід розпочався на мальовничому фоні української символіки  під ліричну пісню "Вчителько моя". Численні глядачі з захопленням слухали  поетичні рядки, в  яких вихованці  Продюсерського центру оспівували прекрасну професію вчителя. Директор департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації заслужений працівник освіти України - Ганна Іванівна Сопкова щиро привітала педагогічних працівників області з професійним святом.

Позашкілля області фестивалить!

Минулої суботи в „ПАДІЮНі”  продовжив роботу відбірковий етап обласного фестивалю творчих колективів закладів позашкільної освіти. Фестиваль присвячений 100-річчю позашкільного руху в Україні. На сцені палацу виступили творчі колективи з Хустського, Міжгірського, Великоберезнянського та Ужгородського районних центрів позашкільної освіти та дитячої творчості. Демонстрували свою майстерність дитячі колективи у номінаціях: естрадному та народному вокалі, сучасній  та народній  хореографії,  літературно-мистецькому жанрі у  чотирьох вікових категоріях: молодшій, середній, старшій та молодіжній.   

Пленер над Ужем

Днями, напередодні святкування Національного професійного Дня українських художників, в Ужгороді відбувся мистецький захід – „Пленер у ріднім місті 2200”, організаторами якого стали митці-педагоги та вихованці  Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.  Долучитися до пленеру мав можливість будь-хто з бажаючих, незалежно від віку та професійних навичок. Пленер проходив на Студентській набережній, площі Народній та набережній Незалежності і протяжністю сягав 2200 метрів. Юні закарпатські художники передавали у своїх картинах все багатство змін кольорів осені, зумовлених дією сонячного світла та відповідної атмосфери. Помилуватися найкращими та найяскравішими роботами  можна на виставці у „ПАДІЮНі”, яка відкриється 4 жовтня.

Вересень видзвонює: до „ПАДІЮНу ” час!

Україна і українці – високоосвічена нація. І питання виховання, розвитку – це наша національна традиція. Тому потреба в позашкіллі з боку батьків, дітей, держави, вагомість позашкільної освіти існували завжди. Один з найбільших позашкільних закладів України Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” зустрів  100-річчя позашкільної освіти з багатими традиціями та  вагомими здобутками. 15 вересня  у рамках святкування  ювілею  відкрився новий навчальний рік у „ПАДІЮНі”.  Цей день з нетерпінням  чекали всі. Палац та його подвір'я заполонили веселі та щасливі дітлахи і їх батьки.

Стали відомі переможці виставки-конкурсу!

Підведено підсумки ІІІ етапу  Всеукраїнської виставки- конкурсу декоративно-ужиткового  і образотворчого мистецтва     „Знай і люби свій край”. На конкурс було подано2008 робіт з усіх областей України. Юні умільці від Закарпатської області вибороли 52 призових місця, з них:     

10 – перших       
15 – других         
                                                     27 – третіх місць

  Вітаємо  юних закарпатців - переможців виставки!       

/Зі списком переможців можна ознайомитися на сторінці сайту „ Конкурси та фестивалі”/

Вокальний ансамбль „Ільничанка”

Нещодавно до гурту Закарпатського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” доєднався успішний дитячий колектив - вокальний ансамбль „Ільничанка”.  Злагоджена робота колективу під керівництвом Степана Степановича Гавацка, помножена на сумлінну працю талановитих виконавців, підтримана батьками і небайдужими до української пісні людьми, роблять свою справу. Нині вокальний ансамбль „Ільничанка” має у своєму багажі подарунки, дипломи та грамоти лауреатів фестивалів і конкурсів Міжнародного та всеукраїнського рівнів, подяки за участь у різних концертах і святкових заходах.

"Народжені незалежними"

22 серпня о 10.00 у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" відбувся хореографічний флешмоб  до  27 річниці Незалежності України.          

„Я маю родину – і маму, і тата , я дуже багатий.         

Бо цілу країну я сам просто можу своєю назвати”- таким зворушливим патріотичним монологом  шестирічного Дмитра Мигалко - вихованця Зразкового Продюсерського центру „ПАДІЮНу” розпочався святковий захід.